Kültürel Genetik™ Araştırmaları Düşünce ve Teşhis Platformu      

Deşarj Sözlük

Türkiye'yi Her Yönüyle Hedef Alan Gizli Bir İstilanın Derin Antolojisi ve Binlerce Yıllık Şifreleri

Home  I  Sözlük  I  Deşifre  I  Komplo  I  Panzehir  I  Video  I  Söyleşiler  I  Bültenler  I  Konferanslar  I  Çete Raporları  I  Haberler  I  Raporlar  Üyelik 

AKİT GAZETESİ 'nden Sayın Sinan YAVUZOĞLU  27.04.2014 tarihinde                  
Kültürel Genetik Araştırmaları™ Düşünce ve Teşhis Platformu Onursal Başkanı Sayın Dr. Dr. h.c. Deniz Şar tarafından yapılan yazılı açıklamayı anında haberleştirerek büyük bir gazetecilik başarısına imza atmıştır.

" Dr. Dr. h.c. Deniz Şar: OLDUKÇA RESMİ BİR REALITAETSVERLUST  VAKASI" F. Deniz Sar - F. Deniz Şar - Kültürel Genetik™, Kültürel Genetik Genel Teorisi™ ve Müesses Nizamın Kısa Bir Tahlili Sesli Yayın Geçiş Noktası F. Deniz Sar - F. Deniz Şar - Kültürel Genetik™, Kültürel Genetik Genel Teorisi™ ve Müesses Nizamın Kısa Bir Tahlili Sesli Yayın Geçiş Noktası

AKİT GAZETESİ 'nden Sayın Sinan YAVUZOĞLU 'nun 27.04.2014 tarihinde Kültürel Genetik Araştırmaları Düşünce ve Teşhis Platformu Onursal Başkanı Sayın Dr. Dr. h.c. F. Deniz Şar tarafından yapılan yazılı açıklamayı anında haberleştirerek hazırladığı OLAY HABERİN TAM METNİ

AKİT • 27 Nisan 2014 • F. Deniz Sar - F. Deniz Şar - Kültürel Genetik™, Kültürel Genetik Genel Teorisi™ ve Müesses Nizamın Kısa Bir Tahlili Sesli Yayın Geçiş Noktası F. Deniz Sar - F. Deniz Şar - Kültürel Genetik™, Kültürel Genetik Genel Teorisi™ ve Müesses Nizamın Kısa Bir Tahlili Sesli Yayın Geçiş Noktası

 Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’a tepkiler yükseliyor

 Dr. Dr. h.c. Deniz Şar:

“ANAYASA MAHKEMESİ BAŞKANI SAYIN HAŞİM KILIÇ Gerçeklik kaybı yaşıyor OLMALI”

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın yaptığı siyasi içerikli konuşmaya tepkiler yükselerek devam ediyor. Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Kültürel Genetik Araştırmaları Düşünce ve Teşhis Platformu Onursal Başkanı Dr. Dr. h.c. Deniz Şar, Anayasa Mahkemesi Başkanı’na ağır eleştirilerde bulundu.

“KILIÇ, NEYİ ÖRTMEYE ÇALIŞIYOR”

Kılıç’ın ‘gerçeklik kaybı’ yaşadığını öne süren Dr. Şar, “Ne yargıyı tanıyor, ne toplumu tanıyor, ne toplumdaki infiali gözlemleyebiliyor. Siyasi mesajlar verirken neden sözde ‘yargı’da yaşanan rezaletlere değinmedi ? Bunları da bilmiyor mu acaba ? Veya bir şeyleri mi örtmeye çalışıyor ?” dedi.

“CENAZE, SOKAKTA VE ADLİYELERDE KOKMAKTA”

Anayasa Mahkemesi Başkanı’nın “Bu şekilde yargı ayakta kalamaz” sözlerine de değinen Dr. Şar, “Oysa yargı çoktan ölmüştür. Ancak hala bu cenazeyi kaldıran yoktur. Bu cenaze sokakta ve adliyelerde kokmaktadır. O kokan cenazeye 4 senelik sözde ‘üniversite’ mezunu cahiller “yargı” demektedir. Türkiye’de gerçek yargı yoktur. Hiç olmamıştır, hiç kurulmamıştır” dedi.

“TÜRK MİLLETİ DENEME TAHTASI DEĞİLDİR”

Hükümete de çağrıda bulunan Dr. Şar şöyle devam etti: “Hükümet artık bu kadavraya cesaretle neşter vurmalı, sözde ‘yargı’ ve sözde ‘hukuk’ adı takılan bu Siyon kadavrasının cenazesi artık kararlılıkla kaldırılmalıdır ve bu mevcut kandırmacanın kapısına bu haliyle kilit vurulmalıdır. Türk milleti deneme tahtası değildir”

                                                                                                              SİNAN YAVUZOĞLU / AKİT / ANKARA

Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç’ın, başında bulunduğu kurumun kuruluş yıldönümünde yaptığı siyasi içerikli konuşmasına tepkiler yükselerek devam ediyor. Konuyla ilgili yazılı bir açıklama yapan Kültürel Genetik Araştırmaları Düşünce ve Teşhis Platformu Onursal Başkanı Dr. Dr. h.c. Deniz Şar, Anayasa Mahkemesi Başkanı'na ağır eleştirilerde bulundu.

“KILIÇ, GERÇEKLİK KAYBI YAŞIYOR”

Anayasa Mahkemesi Başkanı’nın ‘gerçeklik kaybı’ yaşadığını’ öne süren Dr. Şar şunları kaydetti: “Freud’un diliyle karşımızda tam bir ‘Realitaetsverlust’ vakası ile karşı karşıyayız. Realitaetsverlust, kelime anlamı ile ‘gerçeğin kaybı’ demektir. Türkçeye esas anlamı kaybedilerek ‘akıl tutulması’ olarak da tercüme edildiği vakiidir. Adamda gerçeklik kaybı var, ne yargıyı tanıyor, ne toplumu tanıyor, ne toplumdaki infiali gözlemleyebiliyor. Siyasi mesajlar verirken neden sözde ‘yargı’da yaşanan rezaletlere değinmedi? Bunları da bilmiyor mu acaba? Veya bir şeyleri mi örtmeye çalışıyor?”

“KENDİLERİNİ DERİN FİLOZOF ZANNETMEKTELER…”

Anayasa Mahkemesi Başkanı’nın şahsında müşahhaslaşan durumun aslında tüm yargı camiasına sirayet etmiş bir durum olduğunu belirten Dr. Şar, şöyle devam etti: “Bu durum aynı zamanda bir trajediye işaret etmektedir. Türkiye’deki Siyon kurgulu devlet düzeni ve sözde ‘yargı’, milattan önce 2000’li yıllarda yaşayan Plato’nun ortaya koyduğu devlet prensiplerini bile hala anlayamamış bir düzeydedir. Bunun nedeni de keza Siyon kurgulu 4 senelik sözde üniversitelerde pazarlanmaya alışılan kör cehalettir. İşin bir de komedya kısmı vardır; bu tür kör cahillerin hepsi kendilerini derin filozof, derin düşünür filan zannetmektedirler”

“ADALET’TEN BAHSEDİLMESİ KOMEDİDEN ÖTE DEĞİL”

‘Yargı’ dünyasının mensuplarının toplumsal yaşamla bağlarının zayıf olmasının ortaya çıkan sonuçlarda da etkisi olduğunu belirten Dr. Dr. h.c. Deniz Şar, “Hayatında hiç fatura kesmemiş, hiç kendi hayatını kazanmamış, tüm ihtiyaçları devlet ya da sair birileri tarafından karşılanmış, hayatı, toplumu ve toplumsal varoluşun kompleksitesini tanımayan insanların, ne halktan, ne hukuktan, ne de adaletten konuşması komedi ötesine geçemez ve bu konuştuklarını da zaten uygulayamazlar. Dolayısıyla bunların hakim yada savcı falan da yapılması esasen mevcut bu tür trajedilerin suni olarak büyütülmesi anlamına gelmektedir. En basit havuz problemini, ya da en basit cebir denklemlerini çözmekten aciz nitelikteki insanların hakim ve savcı olarak da hangi düzeyde olurlarsa olsun doğru sonuçlara intikal etmesi ve doğru kararlar vermesi beklenemez” şeklinde devam etti.

“CENAZE, SOKAKTA VE ADLİYELERDE KOKMAKTA…”

Yargıdaki mevcut trajedinin aynı zamanda hukukçuların ve kendini öyle zannedenlerin trajedisi olduğunu kaydeden Dr. Şar şöyle devam etti: “Oysa yargı ve adalet yalnızca hukukçulara bırakılamayacak kadar önemlidir. Türkiye kafasını kaldırıp artık bunu bizahmet öğrenmelidir. Sayın Anayasa Mahkemesi Başkanı ‘Bu şekilde yargı ayakta kalamaz’ demektedir. Oysa yargı çoktan ölmüş ya da hatta ölü doğmuştur. Ancak hala bu cenazeyi kaldıran yoktur. Bu cenaze sokakta ve adliyelerde kokmaktadır. O kokan cenazeye 4 senelik sözde ‘üniversite’ mezunu cahiller yargı demektedir. Türkiye’de gerçek yargı yoktur. Hiç olmamıştır, hiç kurulmamıştır”

“YARGI BİRLİĞİ SAFSATASI”

“Paralelcilerin ve Siyon tavuklarının ‘yargı birliği’ safsatasıyla vakit kaybedilmektedir” diyen Dr. Şar, “Yargı birliği de nedir? Bu şekilde değişik mahkemelerin birbirini denetleme fonksiyonu da ortadan kaldırılmaya çalışılmaktadır. Bu suretle zaten olmayan yargının işleyebilecek birkaç fonksiyonu da ortadan kaldırılmak isteniyor. Anayasa Mahkemesi’nin, ilk derece mahkemelerini by pass etmesinin temelinde de en geniş anlamıyla bu girişim mevcuttur” şeklinde devam etti.

“TÜRK  MİLLETİ DENEME TAHTASI DEĞİLDİR!”

Hükümete de çağrıda bulunan Dr. Şar şunları söyledi: “Hükümet artık bu kadavraya cesaretle neşter vurmalı, sözde ‘yargı’ ve sözde ‘hukuk’ adı takılan bu Siyon kadavrasının cenazesi artık kararlılıkla kaldırılmalıdır ve mevcut bu kandırmacanın kapısına bu haliyle kocaman bir kilit vurulmalıdır. Hala neyi nasıl yapacağını bilemeyenler ise bildiğini zannedenlere değil, gerçekten bilenlere danışmalıdır. Türk milleti deneme tahtası değildir.

Hukuk ve yargı bazlı kadavra rezaleti münferit davalar baz ve eksen alınarak konuşulmakta ve tartışılmaktadır. Yok ‘balyoz’ davası, yok ‘Ergenekon’ davası, yok ‘Umut’ davası vs. Peki geriye kalan sair yüz binlerce dava önemsiz midir ? Onlar da münferit muhatapları için aynı öneme sahip değil midir ? Yüz binlerce sair insanın hayatları oralarda da karartılmakta değil midir? Aynı kepazelikler oralarda da yaşanmamakta mıdır ? ” şeklinde devam etti.

                                                                        SİNAN YAVUZOĞLU / AKİT / ANKARA

 

Dr. Dr. h.c. F. Deniz Şar : " SİYONİZM'İN ULUSLARARASI MERKEZLERİ VE İÇİMİZDEKİ TRUVA ATLARI TARAFINDAN BAYGIN TUTULAN TÜRKİYE, TÜRKLÜK ve İSLAM ALEMİ ARTIK Bİ ZAHMET UYANMALIDIR ! "


Tüm dünyada Kültürel Genetik™ ve Kurumsal Genetik™ bilim dallarının kurucusu olarak kabul edilen F. Deniz Şar'ın bu güne kadar Kültürel Genetik™ ve Kurumsal Genetik™ üzerine yayınlanmış uluslararası kitapları şunlardır:

1.  F. Deniz Şar [ F. Deniz Sar ]: SENARYO: İHANET VE KOMPLO - Türkiye'yi Her Yönüyle Hedef Alan Gizli Bir      İstilanın Derin Antolojisi ve Binlerce Yıllık Şifreleri, Cultural Genetics™ Press, Kültürel Genetik™ Yayınları, New      York, Berlin, İstanbul, 2008, 4 Cilt, 1. Cilt, s. 147 - 161.

2.  F. Deniz Şar [ F. Deniz Sar ]: Tarihi Bir İlk Olarak Konkatanasyon Analizi: Metod, Teknik, Uygulama, Örnek ve      Şifreleri, 2 Cilt, Cultural Genetics™ Press, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, Berlin, İstanbul, 2008.

3.  F. Deniz Şar [ F. Deniz Sar ]: Kültürel Genetik™ Deşifre - Bağrımızdaki Zehirli Bir Yılanın Kültürel Genetik™      Deşifresi, 4 Cilt, Cultural Genetics™ Press, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, Berlin, İstanbul, 2008.

4.  F. Deniz Şar [ F. Deniz Sar ]: Kültürel Genetik™ Soykırım - Sessiz ve Örtülü Bir Yudaizasyonun Binlerce Yıllık      Gizli Kod ve Şifreleri, 4 Cilt, Cultural Genetics™ Press, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, Berlin, İstanbul,      2009.

5.  F. Deniz Şar [ F. Deniz Sar ]: Sessiz ve Örtülü Yudaizasyon - Sırların Nefes Kesen Rapsodisi: Türkiye'nin ve      Dünyanın Sessiz ve Örtülü Yudaizasyonu Projesi, 4 Cilt, Cultural Genetics™ Press, Kültürel Genetik™ Yayınları,      New York, Berlin, İstanbul, 2009.

6. F. Deniz Şar [ F. Deniz Sar ]: Gözümüzün Önündeki Piramitler İçimizdeki Siyon Yıldızları, 2 Cilt, Cultural      Genetics™ Press, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, Berlin, İstanbul, 2009.

7.  F. Deniz Şar [ F. Deniz Sar ]: Gözümüzün Önündeki Piramitler ve İçimizdeki Siyon Yıldızları, 2 Cilt, Cultural      Genetics™ Press, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, Berlin, İstanbul, 2010.

8.  F. Deniz Şar [ F. Deniz Sar ]: Tarihin ve Bugünün Yeni Yorumu, Cultural Genetics™ Press, Kültürel Genetik™      Yayınları, New York, Berlin, İstanbul, 2010.

Ayrıca, F. Deniz Şar'ın aşağıdaki bütün uluslararası yayın ve eserleri:

Tüm dünyada Kültürel Genetik™ ve Kurumsal Genetik™ bilim dallarının kurucusu olarak kabul edilen F. Deniz Şar'ın bu güne kadar Kültürel Genetik™ ve Kurumsal Genetik™ üzerine yayınlanmış uluslararası kitapları şunlardır:

F. Deniz Sar [ F. Deniz Şar ] : Introduction to the General Theory of Cultural Genetics™, Cultural Genetics™ Press, New York, 2003. [ Kültürel Genetik™ Genel Teorisi’ne Giriş, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, 2003 ].

F. Deniz Sar
[ F. Deniz Şar ] : Introduction to the General Theory of Corporate Genetics™, Cultural Genetics™ Press, New York, 2005. [ Kurumsal Genetik™ Genel Teorisi’ne Giriş, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, 2005 ].

F. Deniz Sar
[ F. Deniz Şar ] : Dünyayı Değiştirecek Bir Genel Teorinin Temel Yapı Taşları: Kültürel Genetik™ Genel Teorisi’ne Giriş Hipotezleri ve Türkiye İçin Önemi, Cultural Genetics™ Press, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, 2005.

F. Deniz Sar [ F. Deniz Şar ] : Principia of Cultural Genetics
™, 2 Volumes, Cultural Genetics™ Press, New York, 2005.
[ Kültürel Genetik™ İlminin Genel Geçerli Prensipleri, 2 Cilt, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, 2005 ].

F. Deniz Sar [ F. Deniz Şar ] : Principia of Corporate Genetics™, 2 Volumes, Cultural Genetics™ Press, New York, 2005. [ Kurumsal Genetik™ İlminin Genel Geçerli Prensipleri, 2 Cilt, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, 2005 ].

F. Deniz Sar [ F. Deniz Şar ] : Trilogy of Cultural Genetics™, 3 Volumes, Cultural Genetics™ Press, New York, 2005.
[ Kültürel Genetik™ İlminin Trilojisi, 3 Cilt, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, 2005 ].

F. Deniz Sar [ F. Deniz Şar ] : Trilogy of Corporate Genetics
™, 3 Volumes, Cultural Genetics™ Press, New York, 2005. [ Kurumsal Genetik™ İlminin Trilojisi, 3 Cilt, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, 2005 ].

F. Deniz Sar [ F. Deniz Şar ] : Elementary Building Blocks of a Revolutionary General Theory,  Introductory Hypotheses to the General Theory of Cultural Genetics™ and Their Relevance for Turkey, Cultural Genetics Press, New York, 2005.
[ Tarihi Bir Genel Teorinin Temel Yapı Taşları,
Kültürel Genetik™ Genel Teorisine Giriş Hipotezleri ve Türkiye İçin Önemi, Kültürel Genetik™ Yayınları, New York, 2005 ].

Habervaktim Grafik Editoryasının Onayıyla

Habervaktim Grafik Editoryasının Onayıyla

   Habervaktim Grafik Editoryasının Onayıyla

   

   

   

   Courtesy of Mask of Zion

   

F. Deniz Şar - Uluslararası Kültürel Genetik (TM) ve Kurumsal Genetik (TM) Araştırma ve Teknolojileri Gurubu - Deniz Sar's Cultural Genetics (TM) and Corporate Genetics (TM) Group International.

Deniz Sar's Cultural Genetics (TM) and Corporate Genetics (TM) Group International.

 

Home  I  İletişim  I  Kitaplar  I  Konular  Komplo  Söyleşiler  Bültenler  Konferanslar  Çete Raporları  Haberler  I  Raporlar  I  Sözlük

Geri Zekalılara Özel  Psikolojik Savaş Siteleri  Karanlığın Finansörleri  I  Platforma Giriş Prosedürü  I  Site Plan  I  Devam

Kültürel Genetik  Kurumsal Genetik  Cultural Genetics  I  Corporate Genetics   F. Deniz Sar 

 Cultural Genetics Technologies  I  Deşarj™ Televizyonu  I  Deşifre  I  Site Plan

 Ateşkurt™ Ocakları ve Cemaati Televizyonu

Kültürel Genetik™, Kurumsal Genetik™, Cultural Genetics™, Corporate Genetics™, Cultural Genetics Technologies™ ve adı geçen tüm sair isimler, tüm ulusal ve uluslararası telif hakları ve Genel Teorileri ve bu Genel Teorileri oluşturan alt konsept, kavram ve markaları 1980 tarihinden beri Sayın F. Deniz Şar’a ait, her hakkı her ülkede ve her dilde mahfuz, ulusal ve uluslararası telif ve marka yasa, yönetmelik, düzenleme veya teamülleri ile korunmuş markalardır. F. Deniz Şar’ın yazılı izni olmadan, hiç bir şekil, suret ve teknoloji ile ve hiç bir amaç için kullanılamaz, çoğaltılamaz, yorumlanamaz, alıntı yapılamaz ve kopyalanamazlar. Çağdaş, ulusal ve uluslararası telif ve marka yasa, yönetmelik, düzenleme veya teamüllerini zedeleyen aksi tutum ve davranışlar ayrıca ihtar edilmeden kanuni takibata maruz kılınacaktır. © Copyright, F. Deniz Sar, USA, 1980-2096. Her hakkı Tüm dünyada mahfuzdur. All rights are reserved in USA and worldwide.

© Copyright, Dr. Dr. h.c. F. Deniz Şar, 2007-2096. Her hakkı tüm dünyada mahfuzdur.